MEVA Hořák UNI 360° + 4 kartuše | 1 kW
Kód: MEUKP18004Detailní popis produktu
Universální hořák s piezoelektrickým zapalováním v praktickém setu se 4 kartušemi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8590584575404 |
| hmotnost: | 1,3 kg |
| Kompatibilita: | MEUKP02002 |
| Spotřeba plynu: | 120 g/hod |
| Teplota plamene: | 1400 - 1600 °C |
| výkon: | 1,6 kW |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
