míchadlo stavebních směsí, 850W
Kód: 8890611Detailní popis produktu
Lehké míchadlo je určeno pro jednorázovou přípravu směsi při stavebních pracích malého rozsahu, či pro přípravu rychleji tuhnoucích směsí, které je nutné rychle zpracovat. Lze použít na např. malty, omítky, spárovací hmoty, barvy a laky, která neobsahují organická hořlavá rozpouštědla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické stavební míchadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8595126973137 |
| Typ napájení: | Elektrické |
| 1. rychlostní stupeň (bez zatížení): | 0-500/min |
| dva rychlostní stupně: | ne |
| hmotnost: | 2,9kg |
| napětí/frekvence: | 230V/50Hz |
| objem míchané směsi: | 10l |
| průměr míchacího koše: | 55mm |
| příkon: | 850 W |
| regulace otáček: | ano |
| velikost závitu vřetena přístroje: | 1/2-20 UNF |
| značka: | EXTOL PREMIUM |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
