Powerbanka EMOS Alpha 10S, 10 000 mAh, 10 W, černá
Kód: B0526BDetailní popis produktu
auto ON/OFF: ano
barva: černá
doba nabíjení: 6 hodin
hmotnost: 220 g
kapacita akumulátoru: 10 000 mAh/37 Wh
LED indikátor nabíjení: ano
LED indikátor stavu baterie: ano
materiál: ABS plast
max. vstupní výkon: 10 W
max. výkon drátového nabíjení: 10,5 W
ochrana proti podbití: ano
ochrana proti přebití: ano
ochrana proti přetížení: ano
ochrana proti zkratu: ano
passthrough: ano
přibalený kabel: micro USB, USB-C, data
prodejní obal: 1 ks, papírová krabička
provozní teplota: 0 °C až +40 °C
rozměr: 138 × 68 × 16 mm
rychlé nabíjení: ne
typ akumulátoru: Li-Po 3,7 V
typ vstupního rozhraní: micro USB
typ výstupního rozhraní: 2× USB-A
záruční doba: 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Emos |
|---|---|
| EAN: | 8592920084083 |
| Barva: | černá |
| Doba nabíjení: | 6 hodin |
| hmotnost: | 220 g |
| materiál: | ABS plast |
| ochrana proti přetížení: | ano |
| Prodejní obal: | 1 ks, papírová krabička |
| Provozní teplota: | 0 °C až +40 °C |
| Rozměr: | 138 × 68 × 16 mm |
| Typ akumulátoru: | Li-Po 3,7 V |
| auto ON/OFF: | ano |
| kapacita akumulátoru: | 10 000 mAh/37 Wh |
| LED indikátor nabíjení: | ano |
| LED indikátor stavu baterie: | ano |
| max. vstupní výkon: | 10 W |
| max. výkon drátového nabíjení: | 10,5 W |
| ochrana proti podbití: | ano |
| ochrana proti přebití: | ano |
| ochrana proti zkratu: | ano |
| passthrough: | ano |
| přibalený kabel: | micro USB, USB-C, data |
| rychlé nabíjení: | ne |
| typ vstupního rozhraní: | micro USB |
| typ výstupního rozhraní: | 2× USB-A |
| záruční doba: | 2 roky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
